MIEJSKI STYL, POZAMIEJSKIE MOŻLIWOŚCI

Plasma Yellow Pearl [UCG]


Linia modelowa

ZABAWA JEST WSZYSTKIM, CZEGO POTRZEBUJESZ
Prezentujemy SUBARU XV – zaprojektowanego tak, aby każdy mógł poczuć smak prawdziwej zabawy. Umiejętne połączenie miejskiego stylu i dobrej sylwetki, wyniesione na zupełnie nowy poziom możliwości, obudzi w Tobie niesamowite emocje i pozwoli przeżywać życie w sposób, o którym marzysz. Niezależnie od tego, czy właśnie spędzasz noc w mieście, czy cieszysz się spontanicznym weekendowym wyjazdem poza jego granice – SUBARU XV pomoże Ci robić rzeczy, które kochasz, w sposób stylowy, a jednocześnie komfortowy. Bo każdy dzień może i powinien być radosną przygodą.

Technologia

TECHNOLOGIA SUBARU
Technologie Subaru wyróżniają japońską markę i zapewniają podczas prowadzenia unikatowe odczucia, których doświadczysz wyłącznie w naszych samochodach. Technologie te pozwalają pojazdom Subaru spełnić najwyższe standardy, jeśli chodzi o osiągi, komfor t, bezpieczeństwo i niezawodność, dostarczając jednocześnie wszystkim podróżującym uczucie radości z jazdy i spokoju.

SUBARU e-BOXER

NOWY ZESPÓŁ NAPĘDOWY SUBARU
SUBARU e-BOXER nowej generacji łączy silnik SUBARU BOXER z silnikiem elektrycznym, niezmiennie dostarczając wyjątkowych wrażeń z jazdy w cichym i wygodnym wnętrzu, bez zbędnych hałasów i wibracji nawet na drogach gorszej jakości.

Bezpieczeństwo

IDEA KOMPLETNEGO BEZPIECZEŃSTWA SUBARU (ALL-AROUND SAFETY)
Gdy Twój samochód daje poczucie spokoju, życie staje się przyjemniejsze. Dlatego w Subaru bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ze swoimi początkami w produkcji samolotów Subaru kontynuuje politykę „ludzie na pierwszym miejscu”, dostosowując i wielokrotnie testując swoje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, opracowywane od 50 lat. Dzięki najnowszym systemom ochrony i zapobiegania wypadkom oraz unikalnym technologiom, takim jak Subaru Global Platform i Symmetrical AWD, Subaru nieustannie dąży do poprawy bezpieczeństwa, aby zrealizować wizję przyszłości bez wypadków.