Forester e-BOXER

Wydajność, której możesz zaufać. Potencjał, który możesz poczuć.

Jedź gdziekolwiek. Zabierz kogokolwiek.

Forester oferuje komfort, bezpieczeństwo i wszechstronność by wspierać Cię we wszystkich codziennych przygodach - jednocześnie zachęcając do nowych wyzwań. Z wytrzymałym nadwoziem, które jest zwrotne, a jednocześnie przestronne i wygodne wewnątrz, Forester daje pewność, że wszyscy podróżujący będą zadowoleni.

Jasper Green Metallic [SBC]

Linia modelowa

Gotowy na wszystko
Staw czoła nowym wyzwaniom. Odkryj wspaniałe tereny. Rób wszystko, o czym marzysz. To proste z Foresterem, który wyzwala pragnienie przygody. Z wyrazistą sylwetką emanującą pewnością siebie i charakterem bez wysiłku sprosta trudom Twoich wypraw, jednocześnie dbając o komfort i bezpieczeństwo dla wszystkich podróżujących

Technologia

Technologia Subaru
Technologie Subaru wyróżniają japońską markę i zapewniają unikatowe odczucia podczas prowadzenia, których doświadczysz wyłącznie w naszych samochodach. Technologie te pozwalają pojazdom Subaru spełniać najwyższe standardy, jeśli chodzi o osiągi, komfort, bezpieczeństwo i niezawodność, dostarczając jednocześnie wszystkim pasażerom spokoju i radości z jazdy.

SUBARU e-BOXER

Nowy zespół napędowy Subaru
SUBARU e-BOXER nowej generacji łączy silnik SUBARU BOXER z silnikiem elektrycznym, niezmiennie dostarczając wyjątkowych wrażeń z jazdy w cichym i wygodnym wnętrzu, bez zbędnych hałasów i wibracji nawet na drogach gorszej jakości.

Bezpieczeństwo

Idea kompletnego bezpieczeństwa Subaru All-Around Safety
Gdy Twój samochód daje poczucie spokoju, życie staje się przyjemniejsze. Dlatego w Subaru bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ze swoimi początkami w produkcji samolotów Subaru kontynuuje politykę „ludzie na pierwszym miejscu”, dostosowując i wielokrotnie testując swoje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, opracowywane od 50 lat. Dzięki najnowszym systemom ochrony i zapobiegania wypadkom oraz unikalnym technologiom, takim jak Subaru Global Platform i Symmetrical AWD, Subaru nieustannie dąży do poprawy bezpieczeństwa, aby zrealizować wizję przyszłości bez wypadków.

Forester

Forester 2.0i Special Edition EyeSight

SUBARU e-BOXER, Lineartronic

Dowiedz się więcej